Приватне акціонерне товариство “Кордон Авіа Сервіс”

Тільки сертифіковане обладнання!

Тільки сертифіковане обладнання!

Наші переваги

Понад 15 років на світовому ринку

«Кордон Авіа Сервіс» зарекомендував себе як надійний і відповідальний виробник обладнання технічних засобів захисту, будівництва державного кордону, ремонту авіатехніки, а саме, літаків марки АН, виробництва стендового обладнання, яке успішно працює на ринку України та за кордоном понад 15 років

Національний бізнес-рейтинг 2016

За рейтингом Спільноти «Національний бізнес-рейтинг 2016» «Кордон Авіа Сервіс» входить до трійки найбільших підприємств країни з виробництва інструментів та обладнання для вимірювальної техніки та навігації. «Кордон Авіа Сервіс» має безліч нагород та подяк від державних органів України та зарубіжжя.

Співпраця з Міністерством
оборони України

На сьогодні «Кордон Авіа Сервіс» має 17 діючих державних контрактів та планує розширювати виробництво в рамках укладення контрактів на поставку і налаштування обладнання за кордоном

Тривалість експлуатації

У програмі обладнання технічними засобами захисту враховується період експлуатації обладнання від 25 до 50 років від початково встановлених технічних показників.

Післягарантійне обслуговування

Після закінчення гарантійного терміну роботи комплексу в період його експлуатації «Кордон Авіа Сервіс» виконує процедурні роботи. Для виконання цих робіт пропонуються відповідні комплектуючі - ZIP (ЗІПи). Доставка ZIP буде здійснюватися в рамках окремої угоди.

Індивідуальний підхід

Наша експертна команда прорахує вартість і вибере оптимальний набір технічних засобів охорони з урахуванням вашої місцевості та виділеного бюджету

Хто Ми

«Кордон Авіа Сервіс» є українським підприємством стратегічного значення, виробником унікальних продуктів в сфері національної безпеки, які пройшли перевірку часом та є затребуваними в Україні та за межами країни. Вимоги до засобів охорони незмінно зростають, тому впровадження «Кордон Авіа Сервіс» інноваційних програм в свої вироби дає незаперечну конкурентну перевагу замовнику в готовності зустріти можливі загрози.

Виникли питання?

Якщо у вас виникли питання до експертів «Кордон Авіа Сервіс», заповніть форму і опишіть коротко ваше запитання. Ви також можете відправити його нам на електроннупошту.
Понеділок - п'ятниця 8:00 - 17:00
Субота і неділя: по завантаженню
Телефон +38(044)293-22-77
E-mail kas_kordon@ukr.net
02121, Україна, м. Київ Харківське шосе, 201/203